CheckPolis автоцивілка страхування
CheckAutoService - сервис и ремонт электромобилей Tesla

Автоцивілка для власників Tesla зі знижкою до -20%

CheckPolis ОСАГО або Автоцивілка

Пропонуємо вашій увазі можливість онлайн страхування авто (ОСАГО) з максимально можливою знижкою від CheckAutoPolis.  Ми працюємо в партнерстві та за підтримки платформи Viapp – це сучасний cервис продажу електронних полісів страхування.

  • Дуже зручно: по номеру автомобіля !!!
  • Без бланків та візитів страхових агентів !!!
  • Оформлення займе не більше 5 хвилин !!!
  • Поліс прийде на e-mail !!!
  • Поліс не вимагає друкованого варіанту. Він завжди в смартфоні !!!
  • Електронний поліс є офіційним держ. документом !!!
  • На вибір страхові компанії !!!

ОСАГО або Автоцивілка – єдиний обов’язковий вид страхування автомобіля в Україні.  За відсутність цього страхового поліса передбачений штраф в розмірі від 425 до 800 грн (стаття 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Поліс цивільної відповідальності страхує цивільну відповідальність перед третіми особами власників транспортних засобів.  Якщо ви є винуватцем ДТП, то відшкодовувати збиток по майну і здоров’ю потерпілих буде ваша страхова компанія, а не ви.  Максимальна сума відшкодування за договором ОСАГО становить з 21 вересня 2019 року – 130000 грн за шкоду майну і 260000 грн за шкоду життю і здоров’ю.

Франшизу, частина страхової виплати, яку не відшкодовує страхова компанія постраждалому при страховому випадку (ДТП), вам доведеться оплатити самостійно.  Як правило, ця сума становить не більше 2% від суми страхових виплат.  Франшиза може бути – 0, 1000, 2000, 2600 грн.  Відповідно, вартість електронного поліса ОСАЦВ залежить від франшизи.  Чим менше франшиза – тим більше вартість.  Ви самі в праві, вибирати, заплатити більше за поліс з нульовою або тисячної франшизою і потенційно заощадити до 2600 грн (на кожного потерпілого в ДТП), або заощадити 300-500 грн, вибравши онлайн поліс ОСАГО з більшою франшизою і розраховуючи на те, що  страхового випадку не буде.

Різниця між електронним полісом Автоцивілки та паперовим

Електронний поліс ОСАГО полягає і підписується онлайн (через смс вашого телефону) і відправляється клієнту на зазначену електронну пошту, а звичайний поліс – друкується або виписується вручну на бланку, і потім вимагає підпису клієнта і страхової компанії.

І електронний, і паперовий поліс ОСАГО після укладення є легітимними і відповідають всім вимогам Законодавства України.

Ви можете перевірити Ваш електронний поліс на сайті Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ) http://www.mtsbu.ua за номером транспортного засобу.  При цьому, електронний поліс на відміну від паперового, відразу передається в єдину централізовану базу МТСБУ.

Ризики

При покупці електронного страхового поліса звертайтеся тільки в надійну страхову компанію.  Обов’язково переконайтеся, що компанія має діючу ліцензію.

Перевірте, чи є компанія чинним членом МТСБУ.  Також потрібно перевірити бланк вашого електронного страхового полісу, а після оформлення – статус вашого ОСАГО.

Страховку можна оформити “заднім числом”, і що навіть правильно оформлена страховка онлайн почне діяти не відразу, може знадобитися від одного дня до трьох місяців.

Фахівці CheckAutoPolis і Viapp проконсультують вас з усіх питань, пов’язаних з оформленням електронного поліса ОСАЦВ.

Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними страховими компаніями і гарантуємо повну прозорість і законність оформлення електронного страхового поліса.

Call Now Button