Діагностика, технічне обслуговування, ремонт електромобілів та гібридів Mercedes

Акції

Ще ми обслуговуємо

Регулярне ТО та ремонт гібридних авто Mercedes

Гібридні автомобілі Mercedes стають все популярнішими завдяки своїй ефективності та низькому рівню викидів. У той же час, кожен гібрид вимагає регулярного спеціалізованого обслуговування, включаючи електроніку, трансмісію, акумулятор та інше. 

Як і у разі будь-якого іншого транспортного засобу, потреба в ремонті гібридних автомобілів Mercedes виникне рано чи пізно

CheckAutoService гарантує нові технології, професійні навички та спеціальне обладнання для обслуговування вашого автомобіля.

Одне з головних правил – переконатися, що кожен клієнт розуміє, що ми робимо та чому ми це робимо. 

Всі наші спеціалісти з обслуговування та ремонту є повністю навченими професіоналами в галузі електромобілів. Наша станція техобслуговування в Києві повністю оснащена спеціальними інструментами та необхідними запасними частинами.

Регулярне ТО та ремонт гібридних авто Mercedes у Києві необхідний для підтримки максимальної продуктивності вашого електромобіля та максимальної безпеки. Щоб бути впевненим, що ваш автомобіль знаходиться у відмінному технічному стані, запишіться на діагностику та обслуговування. 

У нас є інструменти, обладнання, дані та резервні копії для того, щоб якісно виконати обслуговування та ремонт електромобілів Mercedes, незалежно від того, чи потрібне вам, обслуговування електросистеми, кондиціонера, ходової частини, гальм або будь-які інші додаткові послуги.  

Загальні проблеми, після яких необхідний ремонт та обслуговування гібридних авто та електромобілів Mercedes: 

 • деградація батареї;
 • помилки під час заміни програмного забезпечення; батарейного блоку;
 • проблеми у системі приводу. 

Ми виконуємо ремонт таких моделей Mercedes:

 • Mersedes Benz B-class 245 El Drive

Ми пропонуємо сервісне та повне технічне обслуговування, діагностику всіх вузлів та агрегатів вашого електромобіля, ремонт електромобілів Mercedes та заміну деталей.

Діагностика включає перевірку справності всіх основних деталей, рідин і функцій:

 • діагностичну перевірку стану акумуляторної батареї гібридного та електромобіля;
 • перевірку порту зарядки та високовольтних кабелів;
 • перевірку охолодної рідини інвертора;
 • перевірку заїдання гальм;
 • заміну повітряного фільтра;
 • перевірку гальмівної рідини та систем рекуперації;
 • рідини для гідропідсилювача керма та рівнів охолоджуючої рідини. 

Сервісне обслуговування також включає заміну витратних елементів, у тому числі салонний фільтр та гальмівну гідравлічну рідину.

Команда автомеханіків в CheckAutoService - найкращий вибір для ремонту електромобілів Mercedes, їх діагностики та обслуговування.

Щоб отримати додаткову інформацію або замовити ремонт, або обслуговування вашого Mercedes CheckAutoService, заповніть форму запиту або зв'яжіться з нами за телефоном +38 (093) 550 50 40.

Call Now Button