Кузовний ремонт і стайлінг

Кузовний ремонт і стайлінг

При відновленні кузовних деталей після ДТП, основним видом робіт є ремонт і фарбування кузова. Так як наша основна спеціалізація це ремонт Tesla, то ми можемо з упевненістю сказати – ми вміємо працювати з алюмінієвими деталями кузова!

Алюміній автомобілебудуванні знижує вагу авто, але при цьому це дуже міцний метал. Алюміній в складі конструкції кузова мають, наприклад, такі автомобілі, як, Mercedes-Benz S, CL і SL, BMW 5- і 6-серій, Chevy Corvette, Ford F-150, Range Rover, Porsche Panamera, 991, 981, і 918; Audi TT, A8 і R8; Acura NSX ‘s, і звичайно ж Tesla. Tesla Model S і Model X повністю алюмінієві електромобілі. Model 3 крім алюмінієвих деталей так само має металеві.

Ремонт кузова, що має деталі з алюмінію відрізняється, ніж відновлення кузова зі сталі. Необхідно мати певні знання і слідувати певним правилам. Ми віддаємо собі звіт в тому, що припуститися помилки досить легко. Помилки при неправильному ремонті будуть значно більші і важко виправні, ніж при роботі зі сталлю. Алюміній більш піддатливий метал, ніж сталь. Більшість зовнішніх алюмінієвих панелей кузова досить тверді і стійкі до появи вм’ятин. Кузовні деталі з алюмінію, на відміну від сталевих, не мають «пам’яті» – не прагнуть повернутися в свою первинну форму після пошкодження. Тому потрібно використовувати інші техніки для повернення їх в первинний стан. Алюміній стає більш жорстким і твердим, якщо його виправити після пошкодження.

Алюміній добре виправляється під впливом тепла.

Вм’ятину необхідно завжди нагрівати (від 200 до 300 градусів) – алюміній втрачає жорсткість і стає м’яким. Якщо почати витягати вм’ятину алюмінієвої панелі на холодну, то панель може порватися. При нагріванні, вм’ятина буде втрачати напругу і трохи виправиться сама. При ремонті алюмінієвого кузова наші фахівці використовують спеціальний інструмент саме для алюмінію. СТО, які не спеціалізуються на роботі з алюмінієвими деталями, часто не мають даного спец інструментарію. Тому уточнюйте працює сервіс з алюмінієвими кузовами. Так само зварювання алюмінію відрізняється від зварювання сталевих деталей. Ми використовуємо спеціальне зварювальне обладнання саме для алюмінію: застосовуємо аргонно-дугове зварювання TIG.

І найголовніше, потрібно не тільки спеціального устаткування, але і особливі навички у майстрів. Ремонт алюмінієвого кузова автомобіля, ви можете виконати під контролем фахівців CheckAutoService.

Запишіться на ремонт та отримайте безкоштовну консультацію

Call Now Button