Ремонт і заміна високовольтної системи та батареї

Ремонт і заміна високовольтної системи та батареї

Батареї для електромобілів і гібридів – основний або допоміжний джерело енергії!

Високовольтні батареї (ВВБ) акумулюють енергію тільки з електромережі в варіанті електромобіля і додатково від рекуперації в гібридах.  Отриману енергію ВВБ, в подальшому, віддають її в електродвигуни.  Усередині герметично закритих корпусів батареї відбуваються електрохімічні процеси, без якихось яких забруднень.

Якщо ви є власником автомобіля з джерелом енергії ВВБ і збираєтеся його експлуатувати його довго, то ви зіткнетеся з можливою або неминучою необхідністю заміни високовольтної батареї.  Заміна ВВБ один з найдорожчих етапів відновлення і ремонту автомобіля.  Але буває, що це єдиний спосіб продовжити життя вашому авто.

Діагностика

Коли з’являється помилка по високовольтної батареї, то це не завжди необхідність для її заміни.  Необхідно звернутися до фахівців CheckAutoService для проведення діагностики роботи високовольної системи і батареї.

Діагностика покаже інформацію про знос кожної секції батареї.  Після цього, спільно з вами приймається рішення про ремонт або повну заміну батареї.  Як показує практика, якщо почався процес рівномірного «відмирання» окремих елементів батареї, то невідворотність заміни ВВБ настане зовсім скоро.

Високовольтні дроти рідко виходять зі ладу в процесі експлуатації.  Основним виходом зі стоячи є їх механічне пошкодження під час аварії або при виконанні робіт не кваліфікованим слюсарем.

ВАЖЛИВО!  CheckAutoService стверджує, високовольтні дроти ремонту не підлягають!  Тільки заміна!

Заміна

При заміні високовольної проводів і ВВБ у вас є вибір, які встановити.

Нова батарея і нові дроти – дуже дорогий варіант, з урахуванням того, що зміна буде проводитися, скоріше за все, на не дуже «свіжому» автомобілі.

Б/у батарея і б/у дроти – взяти з донора при розбиранні.  Варіант найреальніший на даний момент.

При установці б/у високовольної батареї, в обов’язковому порядку, ми виробляємо діагностику роботи елементів ВВБ.  Роботи з демонтажу/монтажу ВВБ і високовольної кабелів не займає багато часу.  Фахівці CheckAutoService зроблять заміну протягом одного робочого дня.

Play Video

ВАЖЛИВО!  Так само варто звертати увагу на вихід зі строю контактерів високовольної батареї.

При експлуатації ВВБ контактні групи основний високовольної батареї «підгорають».  У зв’язку з цим, існує необхідність в їх періодичну заміну.  Фахівці CheckAutoService знімуть високовольної батарею і зроблять заміну контактерів.  Після цього здійснюється скидання помилки стреса контактерів.

ВАЖЛИВО!  Для поїздок до Європи на електромобілях Tesla і можливістю заряджатися на Superchardger, в які прибули з США авто, необхідно провести заміну порту зарядки на 3 фазний.

Майстри CheckAutoService зроблять заміну самого порту зарядки CHARGEPORT, JUNCTION BOX і силових кабелів.  Після цього проводиться прошивка з підв’язкою до вашої Tesla.  Якщо ви не збираєтеся відвідувати Європу, то дану заміну виробляти немає необхідності.  Ви можете користуватися оригінальним портом і заряджатися в Україні із застосуванням CHAdeMo перехідника.

Запишіться на ремонт та отримайте безкоштовну консультацію

Call Now Button