Сервіс бортової електроніки та ПЗ

Сервіс бортової електроніки та ПЗ

Основою роботи будь-якого виду електромобілів є його бортова електроніка і програмне забезпечення.

Наводимо основні види робіт по сервісу електроніки електромобілів:

 • CRASH FLAG (for all cars) блоку безпеки.  Чи не обходимо зняти блок і провести оновлення функцій для автомобілів куплених на аукціонах і прибулих з США.  Відновлення працездатність ременів і подушок безпеки.
 • Прошивка (оновлення) нової версії ПЗ (for all cars).  Якщо ваш автомобіль довго доставлявся з США або тривалий час проводилося відновлення в Україні і в зв’язку з цим був відсутній в Інтернеті, а в цей час вийде нова версія – ваш авто не здійснить оновлення ПЗ.  Фахівці здійснюють поновлення вручну.  В подальшому, відновлення нових оригінальних версій буде проходити автоматично.  А в разі прострочення сертифікатів, нам доведеться постійно вручну проводити оновлення ПЗ.
 • Прошивка блоків, прописування і калібрування після заміни (for all cars).  Після проведення ремонту та заміни деталей електромобіля після аварій і ДТП, куплених на аукціонах в США, необхідно провести відновлення їх повної працездатності.  Для цього фахівці CheckAutoService виробляють необхідне їх підключення – виробляють необхідну прошивку блоків в загальну систему вашого електромобіля.
 • Прошивка ключів (for all cars).  Якщо ваше авто прибуло з Америки без ключів, або якщо ви втратили ключ, або якщо вам необхідний другий-третій ключ, то вам необхідно для початку придбати ключ.  Це ви можете зробити, наприклад для моделей Tesla на сайті teslaparts.com.ua, де представлені ключі для Model S (MS), Model X (MX) і Model 3 (M3) різних модифікацій.  Після цього фахівці CheckAutoService справлять прошивку ключів до конкретно до вашого електромобілю.
 • Калібрування камер автопілота (for all cars).  Після відновлення і заміни пошкоджених елементів кузова, установки нового радара, виникає помилка автопілоту.  Необхідно зробити калібрування камер автопілота і радара.  Ми зробимо механічну калібрування камер.  Надалі, при їзді, ваш електромобіль самостійно виконає докалібровку камер і радара.
 • ЄВРО-навігація (for all cars).  авто з США має американську навігацію.  Але Україна – це Європа!  Тому для повноцінного використання навігації, фахівці CheckAutoService встановлять модифікацію європейської навігації.  Це дозволить вам встановлювати маршрут слідування з урахуванням місцевості і дорожньої обстановки на території України і Європи, враховувати запас ходу і зарядки батареї до пункту призначення.
 • Factory Mode (for Tesla service).  Введення електромобіля в Режим розробника (заводський) Developer Меню він же Factory Mode для проведення діагностики та ремонту вашої Tesla. 

У режимі Factory Mode доступні наступні операції по ремонту і сервісу:

 • Діагностика та видалення помилок електроніки
 • Діагностику високовольтної батареї, в т.ч.  ємності
 • Підв’язка електронних ключів
 • Перевірка стану та калібрування датчиків
 • Вимкнення «Valet» (програмного обмеження потужності)
 • Перевірка і настройка бездротових з’єднань (4G- Wi-Fi- Bluetooth Radio-)
 • Налаштування терморегулювання і кондиціонування

 

Фахівці CheckAutoService введуть вашу Tesla в Factory Mode проведуть діагностику і необхідний ремонт.

 • Режим VALET і PIN to DRIVE (for Tesla service).  При придбанні Tesla, куплених на аукціонах в США після 2018 р., Найчастіше встановлений додатковий рівень безпеки – цифровий PIN-code.  Який навряд чи ви знаєте.  І навіть якщо у вас є в наявності ключі, поки ви не деактівіруете PIN-code і режим VALET, ви не зможете користуватися своєю Tesla.  Для цього фахівці CheckAutoService виробляють роботи з деактивації.
 • LTE модем (for Tesla service).  Його наявність забезпечує інтернет та зв’язок віддалено з вашої Tesla.  Всім відомо, що старі Tesla до 2018 р.  з США надходять зі старими модемами 2G, 3G (Tegra).  CheckAutoService виробляє установку нового модему 4G.  Який ви можете придбати на сайті teslaparts.com.ua та спокійно їхати за умови установки у нас.

 

Наявність хорошого інтернету, дозволить вам довантажувати карти, слухати музику на стрімінговцих сервісах, дивитися YouTube і багато іншого.

 • Ремонт процесора TEGRA (чорний екран) (for Tesla service).  При виході з ладу фахівці CheckAutoService проводять ремонт, перепайку і заміну елементів блоку управління MCU (Media Control Unit) процесора TEGRA.

Ремонт виробляємо безпосередньо на вашій Tesla, коли ви приїдете до нас на Малинську, 20, так і на вже демонтованих процесорах MCU, які ви доставите до нас.

 • CRASH DATA пневмопідвіски (for Tesla service).  Ваша Tesla після аварії придбана і прибула з США або ви потрапили в ДТП в Україні, то в результаті аварії спрацювали подушки безпеки.  Фахівці CheckAutoService, після заміни всіх пошкоджених деталей, проведуть видалення помилки CRASH DATA з пневмопідвіски (TAS).  У зв’язку з наявністю пневмопідвіски на Model S (MS) і Model X (MX), ця помилка виникає тільки на цих моделях.
 • CHAdeMO / SUPERCHARDGER (for Tesla service).  Фахівці CheckAutoService активують можливість швидкісний зарядки вашої Tesla.  Що дозволить вам заряджатися зі швидкістю 200км за 1 годину зарядки на 50 kWt зарядках для авто Tesla Model S (MS), Model X (MX) і Model 3 (M3).  І що важливо, в разі поїздок в Європу, ви зможете скористатися зарядками мережі Tesla Superchardger.

 

CheckAutoService дає можливість своїм Privilegium Client виробляти безкоштовну зарядку в будь-який день, незалежно від того робите ви ремонт в даний момент або просто заїхали до нас на каву.  Для цього ми встановили 50 kWt зарядну станцію у нас на території.

 • Mode Ludicrous (for Tesla service).  Виробляємо активацію режиму прискорення вашої Tesla.  Це дозволить вам зробити розгін до 100 км / год Model S – за 2,8с.  Model Х – за 3,3с!
 • Додаток Spotify (for Tesla service).  Spotify- стрімінговий інтернет-сервіс аудіо.  Він дозволяє: безкоштовно прослуховувати музику, аудіокниги та подкасти, без скачування їх до себе на пристрій;  насолоджуватися музикою без реклами;  складати особисті плей-листи або слухати плей-листи складені музичними експертами і багато іншого.

Фахівці CheckAutoService мають необхідні знання, досвід та обладнання для виконання робіт по відновленню їх працездатності.

Запишіться на ремонт та отримайте безкоштовну консультацію

Call Now Button

Давайте бесплатно проведем диагностику ходовой вашего электромобиля

* При условии выполнения необходимых работ на Check Auto Service