Сервіс бортової електроніки та ПЗ

Сервіс бортової електроніки та ПЗ

Основою роботи будь-якого виду електромобілів є його бортова електроніка і програмне забезпечення.

Наводимо основні види робіт по сервісу електроніки електромобілів:

 • CRASH FLAG (for all cars) блоку безпеки.  Чи не обходимо зняти блок і провести оновлення функцій для автомобілів куплених на аукціонах і прибулих з США.  Відновлення працездатність ременів і подушок безпеки.
 • Прошивка (оновлення) нової версії ПЗ (for all cars).  Якщо ваш автомобіль довго доставлявся з США або тривалий час проводилося відновлення в Україні і в зв’язку з цим був відсутній в Інтернеті, а в цей час вийде нова версія – ваш авто не здійснить оновлення ПЗ.  Фахівці здійснюють поновлення вручну.  В подальшому, відновлення нових оригінальних версій буде проходити автоматично.  А в разі прострочення сертифікатів, нам доведеться постійно вручну проводити оновлення ПЗ.
 • Прошивка блоків, прописування і калібрування після заміни (for all cars).  Після проведення ремонту та заміни деталей електромобіля після аварій і ДТП, куплених на аукціонах в США, необхідно провести відновлення їх повної працездатності.  Для цього фахівці CheckAutoService виробляють необхідне їх підключення – виробляють необхідну прошивку блоків в загальну систему вашого електромобіля.
 • Прошивка ключів (for all cars).  Якщо ваше авто прибуло з Америки без ключів, або якщо ви втратили ключ, або якщо вам необхідний другий-третій ключ, то вам необхідно для початку придбати ключ.  Це ви можете зробити, наприклад для моделей Tesla на сайті teslaparts.com.ua, де представлені ключі для Model S (MS), Model X (MX) і Model 3 (M3) різних модифікацій.  Після цього фахівці CheckAutoService справлять прошивку ключів до конкретно до вашого електромобілю.
 • Калібрування камер автопілота (for all cars).  Після відновлення і заміни пошкоджених елементів кузова, установки нового радара, виникає помилка автопілоту.  Необхідно зробити калібрування камер автопілота і радара.  Ми зробимо механічну калібрування камер.  Надалі, при їзді, ваш електромобіль самостійно виконає докалібровку камер і радара.
 • ЄВРО-навігація (for all cars).  авто з США має американську навігацію.  Але Україна – це Європа!  Тому для повноцінного використання навігації, фахівці CheckAutoService встановлять модифікацію європейської навігації.  Це дозволить вам встановлювати маршрут слідування з урахуванням місцевості і дорожньої обстановки на території України і Європи, враховувати запас ходу і зарядки батареї до пункту призначення.
 • Factory Mode (for Tesla service).  Введення електромобіля в Режим розробника (заводський) Developer Меню він же Factory Mode для проведення діагностики та ремонту вашої Tesla. 

У режимі Factory Mode доступні наступні операції по ремонту і сервісу:

 • Діагностика та видалення помилок електроніки
 • Діагностику високовольтної батареї, в т.ч.  ємності
 • Підв’язка електронних ключів
 • Перевірка стану та калібрування датчиків
 • Вимкнення «Valet» (програмного обмеження потужності)
 • Перевірка і настройка бездротових з’єднань (4G- Wi-Fi- Bluetooth Radio-)
 • Налаштування терморегулювання і кондиціонування

 

Фахівці CheckAutoService введуть вашу Tesla в Factory Mode проведуть діагностику і необхідний ремонт.

 • Режим VALET і PIN to DRIVE (for Tesla service).  При придбанні Tesla, куплених на аукціонах в США після 2018 р., Найчастіше встановлений додатковий рівень безпеки – цифровий PIN-code.  Який навряд чи ви знаєте.  І навіть якщо у вас є в наявності ключі, поки ви не деактівіруете PIN-code і режим VALET, ви не зможете користуватися своєю Tesla.  Для цього фахівці CheckAutoService виробляють роботи з деактивації.
 • LTE модем (for Tesla service).  Його наявність забезпечує інтернет та зв’язок віддалено з вашої Tesla.  Всім відомо, що старі Tesla до 2018 р.  з США надходять зі старими модемами 2G, 3G (Tegra).  CheckAutoService виробляє установку нового модему 4G.  Який ви можете придбати на сайті teslaparts.com.ua та спокійно їхати за умови установки у нас.

 

Наявність хорошого інтернету, дозволить вам довантажувати карти, слухати музику на стрімінговцих сервісах, дивитися YouTube і багато іншого.

 • Ремонт процесора TEGRA (чорний екран) (for Tesla service).  При виході з ладу фахівці CheckAutoService проводять ремонт, перепайку і заміну елементів блоку управління MCU (Media Control Unit) процесора TEGRA.

Ремонт виробляємо безпосередньо на вашій Tesla, коли ви приїдете до нас на Малинську, 20, так і на вже демонтованих процесорах MCU, які ви доставите до нас.

 • CRASH DATA пневмопідвіски (for Tesla service).  Ваша Tesla після аварії придбана і прибула з США або ви потрапили в ДТП в Україні, то в результаті аварії спрацювали подушки безпеки.  Фахівці CheckAutoService, після заміни всіх пошкоджених деталей, проведуть видалення помилки CRASH DATA з пневмопідвіски (TAS).  У зв’язку з наявністю пневмопідвіски на Model S (MS) і Model X (MX), ця помилка виникає тільки на цих моделях.
 • CHAdeMO / SUPERCHARDGER (for Tesla service).  Фахівці CheckAutoService активують можливість швидкісний зарядки вашої Tesla.  Що дозволить вам заряджатися зі швидкістю 200км за 1 годину зарядки на 50 kWt зарядках для авто Tesla Model S (MS), Model X (MX) і Model 3 (M3).  І що важливо, в разі поїздок в Європу, ви зможете скористатися зарядками мережі Tesla Superchardger.

 

CheckAutoService дає можливість своїм Privilegium Client виробляти безкоштовну зарядку в будь-який день, незалежно від того робите ви ремонт в даний момент або просто заїхали до нас на каву.  Для цього ми встановили 50 kWt зарядну станцію у нас на території.

 • Mode Ludicrous (for Tesla service).  Виробляємо активацію режиму прискорення вашої Tesla.  Це дозволить вам зробити розгін до 100 км / год Model S – за 2,8с.  Model Х – за 3,3с!
 • Додаток Spotify (for Tesla service).  Spotify- стрімінговий інтернет-сервіс аудіо.  Він дозволяє: безкоштовно прослуховувати музику, аудіокниги та подкасти, без скачування їх до себе на пристрій;  насолоджуватися музикою без реклами;  складати особисті плей-листи або слухати плей-листи складені музичними експертами і багато іншого.

Фахівці CheckAutoService мають необхідні знання, досвід та обладнання для виконання робіт по відновленню їх працездатності.

Запишіться на ремонт та отримайте безкоштовну консультацію

Call Now Button