Установка додаткового обладнання

Установка додаткового обладнання

Електромобіль – сучасний засіб пересування який увібрав в себе кращі розробки автовиробників за багато років.  Відрізняється він від серійних автомобілів з ДВЗ наявністю великого числа додаткового обладнання.  Але, все ж, у власників існують затребувані опції на доп устаткування.

Установка додаткового обладнання – це superможливість зробити свій електромобіль максимально комфортним і надійним.  З їх допомогою, можна додати вашому електромобілю індивідуальні риси і підібрати під себе коханого кожну деталь.

CheckAutoService пропонує скористатися наступними програмами дооснащення вашого електромобіля:

 • ШУМОІЗОЛЯЦІЯ САЛОНУ.  Електромобіль як і гібрид має на відміну від авто з ДВЗ знижений рівень шуму від роботи силового блоку.  Але все ж в заводській версії будь-який автомобіль оснащується мізерною шумоізоляцією, або повністю позбавлені її.  І вона не завжди справляється з рівнем внутрішнього звуку і зовнішнього шуму вулиці або дороги.  Це звичайно ніяк не впливає на показники експлуатації авто.  Але даний факт викликає безліч незручностей.

Якісно виконана шумоізоляція додатково додасть енергозберігаючий ефект в будь-яку погоду.  При проведенні робіт по шумоізоляції, необхідна повна розбирання та збирання автомобіля.  Ми вміємо правильно встановити всі шумоізоляційні матеріали до поверхні кузова, щоб не створювалися складності при подальшій експлуатації деталей і не відшаровувався матеріал під впливом експлуатаційних факторів.

Виконаємо такі роботи:

   • шумоізоляція багажника
   • шумоізоляція арок автомобіля
   • шумоізоляція статі
   • шумоізоляція даху
   • шумоізоляція дверей автомобіля
 • ТЕПЛОПРОВІДНЕ ТОНУВАННЯ СКЛА.  Тонування скла дозволяє вирішувати одночасно кілька завдань:
   • поліпшується зовнішній вигляд автомобіля
   • надання машині додаткової привабливості та особливостей екстер’єру
   • поліпшується тепловідвідними можливість проникнення променів сонця
   • робить авто більш комфортним
   • захист матеріалів інтер’єру від вигоряння
   • почуття безпеки, захищеності від сторонніх цікавих очей

Надамо послуги по тонуванню стекол автомобіля.  Всі роботи проводимо із застосуванням сучасних, якісних плівок і технологій.  Знаємо і дотримуємося в роботі встановлених правил і законів тонування.  Проконсультуємо і покажемо на прикладах рівень % прозорості.  Вибір рівня прозорості за вами.

 • Доукомплектування преміум автозвуку.  Якісна автоакустика визначає рівень звучання аудіофайлів і формує отримання задоволення від звуку.  Улюблена мелодія допомагає зняти напругу при інтенсивному трафіку або в тривалій поїздці.  Виконаємо надійно кріплення корпусів додаткових динаміків і сабвуферів, безпомилково з’єднаємо дроти і пропишемо налаштування ПО.  Це гарантує вам ефективну експлуатацію пристроїв.
 • Установка модуля CarPlay.  CarPlay – модуль який дозволяє відтворювати екран телефону на екран монітора.  Ви зможете скористатися всіма можливостями вашого телефону: відеодзвінок, будь-які додатки навігації, перегляд YouTube і будь-якого іншого відео та багато інших фішок.  Виконаємо установку даного блоку на вашій Tesla, просто зателефонуйте до нас на CheckAutoService.
 • Установка Webasto.  Власники електромобілів з невеликим об’ємом батареї (Nissan Leaf і інші) можуть скористатися можливістю установки передпускового опалення на електромобілі.  Встановивши Webasto, у вас буде можливість швидко і ефективно прогріти салон автомобіля і підігріти акумуляторну батарею.  Це дозволить не використовувати штатну систему опалення салонна, що призведе до зниження витрат електроенергії і збільшення ємності батареї.
 • Установка фаркопів.  Тягово-зчіпний пристрій (Фаркоп) автомобіля дозволить вирішувати вам безліч завдань – перевезення причепом матеріалів або речей, лафет – катера до берега, будинок на колесах і багато інших.  Як приклад, для установки фаркопа на Tesla Model X необхідно провести демонтаж штатного підсилювача бампера і встановити балку кріплення фаркопа.  Так само ще потрібно підключити його до штатної електричної системи.  На Model S і Model 3 установка фаркопа не передбачена заводською конструкцією – потрібно індивідуальне виготовлення і адаптація.
 • Установка багажників.  Фахівці CheckAutoService оперативно здійснять встановлення в штатні кріплення багажника на Model S і Model X навісні багажники (велосипед, лижі) встановлюються тільки на фаркоп.

Все додаткове обладнання ви можете придбати у наших партнерів на сайті teslaparts.com.ua.  А при установці на CheckAutoService нашими фахівцями ви гарантовано отримуєте знижки на всю продукцію.

Запишіться на ремонт та отримайте безкоштовну консультацію

Call Now Button